Wsparcie dla stron internetowych

Zobacz jakie to proste
Dominik Kawula – Wsparcie dla stron internetowych Dominik Kawula – Wsparcie dla stron internetowych

Nie daj się zhakować!

Statystycznie, co 39 sekund jakaś strona zostaje skutecznie zhakowana. Ich następnym celem może być twoja strona. Nie chcesz żeby tak było, prawda?

Jak to możliwe? Hakerzy tylko czekają aby włamać się na twoją stronę internetową. Nieustannie skanują sieć aby znaleźć nieaktualne CMSy, wtyczki lub motywy. Gdy już znajdą taką nieaktualą stronę z błędami i podatniościami, dokonają włamania, ukradną dane (w tym także twoich klientów). Takie działanie może kosztować cię nie tylko reputację, ale także możesz spodziewać się pozwu ze strony klientów. To może zakończyć twój biznes. 

39 s

Oszczędź mnóstwo czasu i pieniędzy

Wiemy, że mienie wszystkiego pod kontrolą bywa bardzo czasochłonne. Zdejmij ze swoich obowiązków żmudne procesy. Nie trać dłużej czasu na takie zadania jak zarządzanie swoją stroną. 

Pozwól nam zająć się twoją stroną, podczas gdy ty będziesz mógł zająć się tym, w czym jesteś najlepszy – rozwijaniem swojego biznesu. 

Śpij dobrze

Nie musisz już zastanawiać się, czy po wykonaniu aktualizacji, twoja strona będzie działała poprawnie. Nasze procesy regularnych aktualizacji sprawdzą czy wszystko jest na pewno ok. Zrobimy to za ciebie w bezpieczny sposób. Nie musisz się już zaprzątać tym sobie głowy. Teraz możesz skupić się na spędzaniu czasu z rodziną i znajomymi, ponieważ twoja strona będzie we właściwych rękach. 

Przyspiesz swój biznes

Po aktualizacji twoja strona może przyspieszyć aż trzykrotnie! A to nie wszystko. Możemy dokonać ważnych optymalizacji aby przyspieszyć ją jeszcze bardziej. 

Czas ładowania strony jest bardzo ważny, także z punktu widzenia SEO. Google kocha zoptymalizowane strony. Spraw aby pokochał twoją także. 

Bądź na bieżąco

Będziesz dostawać tygodniowe lub miesięczne raporty przedstawiające kondycję twojej strony oraz akcje które zostały przez nas wykonane w tym czasie. Dodatkowo, jeśli wykryjemy jakiś problem z dostępem do strony lub serwerem otrzymasz dodatkową informację wprost na twój mail. 

Twój WordPress lub WooCommerce wymagają opieki